Hírek
2016. Október 16. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Tűzben megsérült egy gyerek Galgahévízen
Tűz ütött ki Galgahévízen, a Szent István utca egyik családi házának teraszán, egy négy év körüli gyerek súlyos égési sérüléseket szenvedett - tájékoztatta a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője szombat az MTI-t.
Csámpai Attila közölt: szőnyegek és bútorok égtek pár négyzetméteren, a lángokat a házban élők már az aszódi tűzoltók megérkezése előtt elkezdték oltani.
A helyszínen volt egy négy év körüli gyerek is, aki az első hírek szerint súlyos, testfelületének 15-20 százalékára kiterjedő égési sérüléseket szenvedett, ezért kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.

