Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2017. Augusztus 06. 18:27, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Uszály ütközött motorcsónakkal a Dunán, egy ember eltűnt

Uszály ütközött motorcsónakkal a Dunán, egy ember eltűnt

Uszály ütközött össze motorcsónakkal a Dunán Százhalombatta, illetve Tököl térségében vasárnap délután, egy gyermeket kimentettek, egy ember elmerült a vízben, még keresik

- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel. Bartha Károly elmondta: eddig tisztázatlan okból ütközött össze a csatornahajó, amely egy bárkát tolt maga előtt és a motorcsónak. Vezetője, egy 71 éves érdi férfi elmerült, a rendőrség a polgárőrség és a katasztrófavédelem bevonásával, négy hajóval, valamint a parton is keresi. A motorcsónak utasa, egy hatéves kisfiú, az eltűnt férfi unokája nem sérült meg a balesetben, őt kimentették.

A baleset a Duna 1625-ös folyamkilométerénél, a főágon, az érdi oldalon történt.

A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság vízi közlekedés veszélyeztetése miatt indít büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen - közölte a sajtóügyeletes.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot

Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld

NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon

A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon