Hírek
2018. Február 12. 07:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Vadászat közben lelőttek egy hajtót Hajóson
Vadászbalesetben meghalt egy 48 éves hajtó vasárnap reggel a Bács-Kiskun megyei Hajóson - közölte Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott sajtószóvivője az MTI-vel.
Hürkecz Zoltán tájékoztatása szerint egy társas vadászaton résztvevő 50 éves szegedi vadász a fegyveréből leadott lövéssel eltalálta az egyik hajtót, aki a helyszínen életét vesztette.
A megyei rendőr-főkapitányság halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

