Forrás: Mosonmagyaróvári Polgármesteri Hivatal

Tisztelt Ügyfeleink!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Mosonmagyaróvári Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása az alábbiak szerint alakul:

2019. június 28. (péntek) igazgatási szünet

2019. július 01. (hétfő) munkaszüneti nap

A Mosonmagyaróvári Polgármesteri Hivatal zárva tart, az ügyfélfogadás és pénztár szünetel.

Ezt követően (2019. július 2. napjától) a Polgármesteri Hivatal nyitva tartása és ügyfélfogadási ideje változatlan, a megszokott rendhez igazodik.

Türelmüket és szíves megértésüket köszönjük.

Tisztelettel:

Fehérné dr. Bodó Mariann s.k.

jegyző

2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Május 21. 10:00, kedd | Helyi

Éjfélkor jár le a határidő!

Éjfélig lehet kiegészíteni, illetve elfogadni az szja-bevallási tervezetet, de nem éri meg az utolsó percekre hagyni.

2024. Július 29. 13:47, hétfő | PR

K&H: figyelemre méltó véleményt fogalmaztak meg a diákok a magyar oktatásról

Kevesen vannak, akik elismerésre méltónak tartják a színvonalat. Közeledik a felvételik eredményhirdetése, így a leendő gólyák hamarosan saját tapasztalatokat szerezhetnek a magyar felsőoktatás színvonaláról.

2024. Július 29. 08:11, hétfő | Belföld

Menczer Tamás: sok fiatal csatlakozására számítok!

Sok fiatal Fideszhez csatlakozására számít a jövőben Orbán Viktor miniszterelnök szombati, tusványosi beszéde hatására a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója, aki erről a Kossuth rádió Vasárnapi Újság című műsorában beszélt.