Hírek
2019. Július 28. 13:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Vascsővel támadt az édesanyjára, majd forró vízzel is leöntötte
Egy vascsővel többször megütötte édesanyját egy fiatal Kondoroson, majd forró vízzel is leöntötte az asszonyt, aki súlyosan megsérült. A fiú ezután elmenekült a házból, de a rendőrök néhány óra alatt elfogták.
Összeveszett az édesanyjával egy fiatal férfi július 26-án 22 óra körül Kondoroson egy családi házban. Szóváltás közben a 19 éves Sz. Gábor egy vascsővel többször megütötte a nőt, majd forró vizet öntött rá. Bántalmazás közben azt is elmondta, hogy szeretné, ha az anyja meghalna. A fiú ezután elmenekült a házból. A sérült nő a szomszédoktól kért segítséget. Az értesített mentők a nőt súlyos állapotban, törésekkel és égési sérülésekkel vitték kórházba. A rendőrök a fiatal férfit július 27-én 5 óra 20 perckor az egyik barátjánál fogták el. Sz. Gábort a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.

