Hírek
2021. November 04. 12:04, csütörtök | Helyi
Véradást szervez a katasztrófavédelem és az MTE1904
Véradást szervez a Mosonmagyaróvári Katasztrófavédelmi Kirendeltség a Magyar Vöröskereszttel és a Mosonmagyaróvári Torna Egylet 1904-el közösen, november 10-én 11 órától 15 óráig Mosonmagyaróváron az UFM Arénában.
A véradással párhuzamosan az érdeklődők részére a megyei tűzmegelőzési bizottság tűzmegelőzési tanácsadást tart a lakástüzek, a szén-monoxid mérgezések és a szabadtéri tüzek megelőzésével kapcsolatosan.
Minden egészséges ember adhat vért, aki 18 és 65 év közötti és testsúlya meghaladja az 50 kilogrammot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

