Hírek
2018. Június 26. 11:38, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/katasztrófavédelem
Veszélyes klórgáz került a levegőbe egy sümegi szállodában
Karbantartási munkák közben klórgáz került a levegőbe egy sümegi szálloda medencéjénél kedd délelőtt, a mentők 14 felnőttet és 4 gyermeket vittek kórházba
- közölte a Veszprém megyei katasztrófavédelem és a mentőszolgálat az MTI-vel.
Az Országos Mentőszolgálat tájékoztatása szerint a mentőhelikopterrel, gyermekmentőorvosi kocsival, két esetkocsival és további hat mentőgépkocsival a helyszínre érkező mentők a megvizsgált 22 vendég közül 14 felnőttet és 4 gyermeket könnyű klórgáz-mérgezés gyanújával vittek kórházba.
Helt Ákos, a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a katasztrófavédelem mobil laborja méréseket végez a helyszínen és a tűzoltók megtették az anyag semlegesítéséhez szükséges intézkedéseket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést

