Hírek
2014. Augusztus 14. 08:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Vihar - Két házba is villám csapott Győr megyében
Két házba is villám csapott az éjjeli vihar során Győr-Moson-Sopronban - tájékoztatta csütörtökön reggel az MTI-t a katasztrófavédelem megyei szóvivője.
Ruskáné Takács Anita elmondta: Csornán egy kéménybe, Győrladaméron egy tetőbe csapott a villám, előbbinél körbefóliázták a tetőn tátongó lyukat, utóbbinál a szigetelést kellett a tűzoltóknak eloltaniuk.
Hozzátette: emellett a pincéket elárasztó nagy mennyiségű eső adott még munkát az egységeknek; emiatt Abdán és Öttevényen egy-egy, Kunszigeten két házhoz kellett kivonulniuk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

