Hírek
2020. Május 11. 13:14, hétfő |
Helyi
Forrás: MÁVINFORM
Visszaáll a menetrend Győr és Bécs között
Május 11-től visszaáll az EURegiós vonatok menetrendje Győr és Bécs között.
Az osztrák vasút az ausztriai regionális közlekedés teljes körű újraindítását tervezi május 11-től kezdődően. Ennek megfelelően változik az EURegio forgalomban közlekedő vonatok menetrendje is. Ezek a vonatok ma még hétvégi menetrend szerint, Győr–Bruck a.d. Leitha viszonylatban szállítanak utasokat.
Május 11-től az EURegio járatokismét a meghirdetett alapmenetrend szerint közlekednekGyőr–Hegyeshalom–Bruck a.d. Leitha–Bécs (Wien) Hbfközött.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője
2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld
Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.
2026. Április 08. 17:00, szerda | Életmód
Minden korábbinál több tisztán elektromos gépkocsi állt forgalomba márciusban
Többszörös csúcsdöntést hozott az elmúlt hónap a hazai flotta klímabarát megújításában. Márciusban a valaha volt legtöbb tiszta és csendes gépjármű kapott zöld rendszámot

