Hírek
2017. Július 10. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vízibicikliről vízbe esett, majd eltűnt egy férfi a Balatonban
Vízibicikliről vízbe esett, majd eltűnt egy férfi a Balatonban vasárnap kora délután a Siófok-Szabadisóstónál, keresése egyelőre nem járt eredménnyel
- tájékoztatta Bakó Zsuzsanna, a Somogy megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t. A 35 éves férfi eltűnéséről 13 óra 40 perckor érkezett bejelentés a rendőrséghez, ezután hajókkal és helikopterekkel indultak a keresésére.
Az MTI információi szerint a keresésbe később a vízimentők is bekapcsolódtak, és szonár készülékkel kutatják át a vízterületet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.

