2024. július 16, kedd - Valter

Ír-magyar - Dublinban szakadt meg a veretlenségi sorozat
2024. Június 05. 06:49, szerda | Sport

z Európa-bajnokság jövő heti rajtjára készülő magyar labdarúgó-válogatott hosszabbításban kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett az ír csapat vendégeként a Dublinban rendezett keddi barátságos mérkőzésen.

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz
2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

Orbán Viktor: múlt nélkül nincs jövője a magyar futballnak
2024. Május 22. 07:36, szerda | Belföld

Múlt nélkül nincs jövője a magyar futballnak - jelentette ki a miniszterelnök kedden Felcsúton Zsohár Melinda és Oláh János Szerelemfoci című, a felcsúti labdarúgás százéves történetét összefoglaló könyvének bemutatóján.

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi
2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.

Hat pontra faragta hátrányát a Kisvárda
2024. Április 29. 06:00, hétfő | Sport

Az utolsó előtti Kisvárda meglepetésre legyőzte vasárnap a második helyért harcoló, vendég Fehérvárt az NB1-ben, ezzel hat pontra faragta hátrányát a tizedik, már bennmaradó helyen álló Újpesttel szemben.

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó
2024. Április 28. 09:02, vasárnap | Sport

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

Nem várt izgalmakat hozott a Mezőörs és az Unione csatája az Amatőr Kupa döntőjében
2024. Április 26. 06:41, péntek | Sport

Az Unione FC nyerte csütörtökön a labdarúgó Amatőr Kupát.

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt
2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe
2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.

Kecskeméti vereségével kiesett a Mezőkövesd
2024. Április 22. 06:00, hétfő | Belföld

Az utolsó helyezett Mezőkövesd 2-1-re kikapott Kecskeméten a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy búcsúzik az élvonaltól.