2024. július 16, kedd - Valter

Háromgólos győzelmet aratott a magyar válogatott
2024. Június 09. 08:11, vasárnap | Sport

A jövő pénteken kezdődő Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott 3-0-ra legyőzte szombaton az izraeli csapatot a debreceni Nagyerdei Stadionban rendezett barátságos mérkőzésen.

Magyar-izraeli - Sérülésmentes, győzelemmel záruló mérkőzésre készül Marco Rossi
2024. Június 08. 09:19, szombat | Sport

Minden mérkőzés eredménye számít, a holnapi nap célja, hogy senki ne szenvedjen sérülést és győzzön a csapat

Férfi vízilabda BL - A Ferencváros óriási csatában diadalmaskodott
2024. Június 08. 09:10, szombat | Sport

A Ferencváros nyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását: a zöld-fehérek a Máltán rendezett négyes döntő fináléjában 12-11-re győzték le az előző három kiírásban diadalmaskodó Pro Reccót.

Ír-magyar - Dublinban szakadt meg a veretlenségi sorozat
2024. Június 05. 06:49, szerda | Sport

z Európa-bajnokság jövő heti rajtjára készülő magyar labdarúgó-válogatott hosszabbításban kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett az ír csapat vendégeként a Dublinban rendezett keddi barátságos mérkőzésen.

Háromszoros BL-győztes edző a Veszprém kézilabdacsapatánál
2024. Június 03. 22:26, hétfő | Sport

A háromszoros Bajnokok Ligája-győztes spanyol Xavier Pascual Fuertes lesz a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője.

Hosszú Katinka 200 vegyesen három másodpercre van az olimpiai szinttől
2024. Május 28. 07:50, kedd | Sport

Hosszú Katinka hétfőn 200 méter vegyesen versenyzett a londoni nemzetközi úszóversenyen, de a háromszoros olimpiai bajnok ezen a távon is messze van a párizsi olimpiai szinttől.

Férfi kézilabda NB I - Előnyben a címvédő Veszprém a döntőben
2024. Május 25. 08:12, szombat | Sport

A címvédő Veszprém házigazdaként 35-28-ra legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I döntőjének első, péntek esti mérkőzésén.

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz
2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

Szinte minden a Veszprém mellett szól a döntő előtt
2024. Május 23. 08:08, csütörtök | Sport

Szinte minden a Telekom Veszprém mellett szól a férfi kézilabda NB I pénteken kezdődő döntője előtt, amelyben a címvédő ellenfele ezúttal is a Szeged lesz.

MOL Magyar Kupa - A Paks történelmi diadala
2024. Május 16. 07:55, csütörtök | Sport

A Paks hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a bajnok Ferencvárost a labdarúgó MOL Magyar Kupa Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.

MOL Magyar Kupa - Az FTC a duplázásért, a Paks a történelmi sikerért hajt
2024. Május 15. 07:49, szerda | Sport

A Ferencváros a duplázásért, míg a Paks története legnagyobb sikeréért küzd a labdarúgó MOL Magyar Kupa szerdai döntőjében.