Városlista
2024. augusztus 3, szombat - Hermina

Hírek

2016. Július 29. 20:00, péntek | Helyi
Forrás: Thermal Hotel és Étterem

Állásajánlat, azonnali kezdéssel!

Mosonmagyaróvári wellness szálloda recepcióst és értékesítő kollégát keres, azonnali kezdéssel! Részletek, elvárások itt:

Elvárások:

• idegenforgalmi szakirányú végzettség
• német és angol nyelvismeret
• jó kommunikációs képesség
• kreatív, lendületes munkavégzés
• jó teherbíró képesség
• szlovák nyelvismeret előny
• Hostware ismeret előny
• pályakezdők jelentkezését is várjuk

Feladatok:

  • A szállodai recepció teljes körű adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • a vendégek ajánlatkéréseinek, foglalásainak megválaszolása, nyilvántartásba vétele.
  • Gondoskodik a vendégek kényelméről, fogadja a vendégeket és az itt tartózkodásuk során felmerülő kérdéseikre tájékoztatást nyújt,
  • a kulturális és szabadidős lehetőségekről gondoskodik a vendégnek,
  • a számláik fizettetését rendezi, panaszaik esetén a reklamációt körültekintően kezeli és gondoskodik a gyors megoldásról.
  • Kapcsolatot tart fenn a szálloda egyéb területeivel,
  • szorosan együttműködik a sales, az étterem, a műszak, a housekeeping és gyógyászaton dolgozó kollégákkal.

Munkaidő:
• Teljes munkaidő, 6-22 óra közötti munkavégzéssel

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a director@thermal-movar.hu e-mail címre várjuk!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Május 21. 10:00, kedd | Helyi

Éjfélkor jár le a határidő!

Éjfélig lehet kiegészíteni, illetve elfogadni az szja-bevallási tervezetet, de nem éri meg az utolsó percekre hagyni.

2024. Augusztus 02. 16:57, péntek | Sport

EGYENLŐ ESÉLYEKKEL TANDEMKERÉKPÁROKON, A ZÖLD NYUGALOM MAGYAR TENGERÉN.

Hamarosan ünnepélyes megnyitóval veszi kezdetét a 13. Balatont megkerülő tandemkerékpáros túralátássérültek részére, amelyet a Mozdulj! Közhasznú Egyesület szervez.

2024. Augusztus 02. 08:02, péntek | Sport

Kós Hubert aranyérmes!

Kós Hubert nyerte a 200 méteres hátúszást a párizsi olimpián, ezzel megszerezte Magyarország első aranyérmét a francia fővárosban.