Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2011. Július 07. 14:33, csütörtök | Kék hírek
Forrás: HírTV

Az autójukban és a lakásukban is találtak drogot

Az autójukban és a lakásukban is találtak drogot

Egy idős szentendrei nőt és középkorú fiát fogták el kábítószer-kereskedelem gyanújával a Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai.


Bérelt autójukban 21 kilogramm amfetamingyanús anyagot találtak, majd a házkutatáson további 375 gramm kokain, illetve kábítószer hígításához és terjesztéséhez szükséges anyagok és eszközök kerültek elő. A lefoglalt drog piaci értéke becslések szerint 50 millió forint. Mindkét gyanúsított előzetes letartóztatásban van. (pr)

hírTV

Címkék: drog

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.