Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2021. November 22. 07:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Háztűzben meghalt egy ember Madarason

Háztűzben meghalt egy ember Madarason

Meghalt egy idős ember egy családi házban keletkezett tűz következtében a Bács-Kiskun megyei Madarason vasárnap délután; múlt héten ez volt a nyolcadik halálos épülettűz

- tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap az MTI-t.

Mukics Dániel közleményében azt írta: a 120 négyzetméteres családi ház nappalijában a kályha melletti asztal, székek és az ablak kapott lángra. A szomszédok a tűzoltók kiérkezése előtt kihozták az épületből az ott tartózkodó embert, és a tüzet is eloltották.

A gyors segítség ellenére a kimentett idős ember a helyszínen életét vesztette.

A tűzoltók átvizsgálták az épületet, a még izzó födémet eloltották, majd kiszellőztették a házat.

Mukics Dániel jelezte: múlt héten ez volt a nyolcadik halálos épülettűz. Hétfő délelőtt Érsekvadkerten, szerdán Dobozon, Rákóczifalván és Kunhegyesen, csütörtökön Siklóson, pénteken Szigetszentmiklóson, vasárnap hajnalban pedig Ráckevén volt halálos tűz.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot

Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld

NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon

A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon