Városlista
2025. március 14, péntek - Matild

Hírek

2011. Július 05. 07:21, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Újra csökken a gázolaj ára, a benzin ára most nem változik

A Mol bruttó 2 forinttal csökkenti szerdán a gázolaj nagykereskedelmi árát, a 95-ös benzinén nem változtat. Az újabb csökkentéssel 358 forintra süllyed a gázolaj átlagára a hazai töltőállomásokon szerdától, a benzin átlagos ára eze

 

A múlt héten hat forinttal csökkent a benzin, és 9 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon. Legdrágábban várhatóan továbbra is 389 forintért tankolhatunk benzint, míg gázolajat 379 forintért. Bioetanolt (E85) várhatóan 279, míg autógázt 221 forintos átlagáron tankolhatunk szerdától. Tavaly ilyenkor 344 forint volt a benzin, és 330 forint a gázolaj oszrágos átlagos ára.

Orientpress Hírügynökség

Címkék: benzin

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 13. 07:55, csütörtök | Belföld

NAV: érkeznek az adószámla-értesítők

Márciustól folyamatosan küldik az adószámla-értesítőket a magánszemélyeknek és a gazdálkodóknak - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.

2025. Március 13. 07:54, csütörtök | Belföld

Varga Mihály az MNB új elnökeként aláírta a forintbankjegyet

A magyar bankjegyekben a fejlődés a hagyománnyal és a stabilitással ötvöződik, miközben megfelelnek a mai készpénzforgalom technológiai követelményeinek is -

2025. Március 13. 07:45, csütörtök | Belföld

Hétfőtől itt a profitplafon!

Hétfőn lép életbe a kormány profitplafonról szóló rendelete, amely azt jelenti, hogy mostantól a kereskedők legfeljebb tíz százalékot tehetnek a beszerzési árakra

2025. Március 13. 07:41, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: A legfontosabb a 30 évnél fiatalabb édesanyák adómentessége

A kormány célja a 30 évnél fiatalabb anyák szja-mentességével az, hogy a gyermeket vállalók ne kerüljenek rosszabb anyagi helyzetbe, mint azok, akik nem vállalnak gyermeket - közölte a miniszterelnök szerdán a közösségi oldalán.