Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2020. Március 03. 09:53, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Képek a hétfői balesetről, próbababát lopott-rendőrségi összesítő

Képek a hétfői balesetről, próbababát lopott-rendőrségi összesítő

Összeszedtük a környék történéseit és egy meglehetősen bizarr esetet is találtunk.

Két kamion ütközött az M1-esen

Anyagi kárral járó közúti közlekedési baleset történt 2020. március 2-án (hétfőn) 12 órakor az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, a Lébény és Mosonmagyaróvár közötti útszakaszon.

Egy Scania típusú nyergesvontatóból és a hozzá kapcsolt félpótkocsiból álló járműszerelvény sofőrje a haladása során nem tartotta meg a megfelelő követési távolságot az előtte haladó kamiontól. Így amikor a vétlen gépjármű forgalmi okból fékezni kényszerült, a Scania hátulról nekiütközött.

A balesetben személyi sérülés nem történt, a szemle és a műszaki mentés ideje alatt több kilométer hosszú torlódás keletkezett a hétfői intenzív forgalomban, az autópályán.

Két elfogás és egy ittas sofőr

A mosonmagyaróvári rendőrök 2020. március 1-én 12 órakor a hegyeshalmi vasútállomáson igazoltattak egy miskolci férfit, akiről megállapították, hogy ellene a Fővárosi Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja elfogatóparancsot adott ki. A járőrök a körözöttet elfogták, és a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra előállították, majd a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájára vitték.

A mosonmagyaróvári rendőrök 2020. március 2-án 15 órakor a hegyeshalmi vasútállomáson igazoltattak egy férfit, akiről megállapították, hogy ellene a Dunaújvárosi Járásbíróság elfogatóparancsot adott ki. A járőrök a körözöttet elfogták, és a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra előállították, majd a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájára vitték.

A mosonmagyaróvári járőrök az M15-ös autóúton ellenőriztek 2020. március 1-én 7 óra 27 perckor egy szlovák rendszámú autót és annak sofőrjét. A 37 éves szlovák férfinél pozitív eredményt mutatott a vele szemben alkalmazott szonda, ezért őt a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra további mintavétel céljából előállították a rendőrök.

És a végére egy furcsa hír Győrből. :D

Próbababát lopott

A rendelkezésre álló adatok szerint, a képen látható ismeretlen férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy 2020. február 14-én 18 óra körül, egy győri üzlet elől ellopott egy próbababát az azon elhelyezett ruházati cikkekkel együtt.

Rendőrség kéri, hogy aki a képen látható férfit felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Győri Rendőrkapitányságon, illetve névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámát, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.

Fotók: police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld

Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását

Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.

2026. Február 03. 07:21, kedd | Életmód

AM: a magyar alma biztonságos és kiváló minőségű