Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2020. Október 27. 11:17, kedd | Helyi
Forrás: mosonvarmegye.net

Sokkoló kiállítás érkezik a Flesch Központ elé

Sokkoló kiállítás érkezik a Flesch Központ elé

Mementó a balesetekben elhunytakért és felhívás a biztonságos közlekedésre – Szerdán Mosonmagyaróváron látható a rendhagyó kiállítás.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Megyei Közlekedési- és Balesetmegelőzési Bizottsága az elmúlt évben a megye útjain közlekedési balesetben elhunytaknak emléket állítva hívja fel a járművezetők figyelmét a szabályos közlekedésre.

Az elmúlt hetekben Győrben és Sopronban is kiállított mementó, néma üzenetként figyelmeztet minden közlekedésben résztvevőt, hogy egy pillanatnyi figyelemkihagyás, a túlzott sietség, az időjárási, látási és útviszonyok figyelmen kívül hagyása milyen tragédiákhoz vezethet. Ez a kiállítás érkezik október 28-án, szerdán Mosonmagyaróvárra is. Az érdeklődők ezen a napon délelőttől késő délutánig tekinthetik meg ezt a rendhagyó tárlatot a Flesch Központ előtt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború

Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést